Whatsapp

واردکننده مواد و تجهيزات آزمايشگاهی، تحقيقاتی و آموزشی

شبکه های اجتماعی

درباره Gosselin

محصولات برند Gosselin برای دو گروه از آزمایشگاه­ های تست محصولات غذایی - آشامیدنی و تست محیط زیست بهسازی شده­ اند. گروه مواد مصرفی تست کیفیت این برند، مطابق با استانداردهای ایمنی بین المللی بوده و طیف وسیعی از ویژگی­ های مختلف را در بر می­گیرد.

بدون هیچ تردیدی، جهت تضمین کیفیت و عملکرد برتر در آزمایشگاه­های تست کیفیت، بر روی شرکت کورنینگ حساب کنید.

ما همراه با تلاش بی وقفه برای بهبود بازدهی و توسعه ابزارهای جدید کاربردی در زمینه­ ی میکروب شناسی، دانشمندانی را در آزمایشگاه­های شرکت کورنینگ به خدمت گرفته ایم تا آنچه را که شما هر روز در سراسر جهان انجام می­دهید اعمال نمایند. به این ترتیب، کارشناسان فنی ما چالش­ های شما، از نمونه برداری و آماده سازی گرفته تا کشت و آنالیز باکتری­ها و الزامات قانونی که هرکدام به­ صورت مستمر دستخوش تغییر می­ باشند و به فرآیندهای هر روزه­ شما شکل می­ دهند را درک می­ کنند.

این تجربه و تخصص کورنینگ همراه با یک میراث 160 ساله از نوآوری و تلاش برای تولید محصولات برتر توسط این شرکت است که ما را در موقعیتی منحصر به فرد قرار داده تا قادر به ارائه­ محصولات مصرفی میکروب شناسی، با کیفیت بالا و قابل اعتماد برای آزمایشگاه­ های تست کیفیت باشیم. ایجاد و ارائه­ گروه محصولات برند Gosselin که اخیرا صورت گرفت و شامل محصولات مصرفی مانند پتری دیش ، دیپرها و لوپ­های تلقیح می­ باشد، مجموعه­ تولیدات ما را با ایجاد یک راهکار جامع از آغاز تا به پایان، برای آزمایشگاه­ های تست کیفیت در سراسر بخش­ های صنعت، تکمیل کرده است.