telegram

واردکننده مواد و تجهيزات آزمايشگاهی، تحقيقاتی و آموزشی

شبکه های اجتماعی

به ونداطب خوش آمدید

شرکت ونداطب در سال ۱۳۸۸ با هدف فعالیت در زمینه­ تأمین مواد و تجهیزات آزمایشگاهی در بخش کلینیکال، تحقیقاتی و صنعتی تأسیس شد و در طول سال­های فعالیت خود به ­طور مستمر، اقدام به تامین محصولات مورد نیاز پژوهشگاه­های تحقیقاتی و درمانی، دانشگاه­ها، بیمارستان­ها و صنایع غذائی، کشاورزی، نفت و گاز ، پتروشیمی، آب و فاضلاب و داروسازی نموده است... (بیشتر بخوانید)

شرکت ونداطب نمایندگی رسمی کورنینگ با

مجموعه ای از معتبرترین برندهای دنیا

لوگوی کورنینگ,ونداطب نماینده کورنینگ
بیش از 160 سال است که برند کورنینگ؛ جزء تولید کننده های بزرگ دنیا در زمینه ی تجهیزات انتقال مایعات، کشت سلول(تحقیقات سرطان ،کشت 3D سلول هاو... ) ، مواد مرتبط با تحقیقات دارویی مانند جذب و یا متابولیسم دارو، ژنومیکس و تجهیزات عمومی آزمایشگاهی است.

CORNING

ونداطب لوگوی اس آر اس  SRS اکراین
شرکت علمی Srsnauchnie در سال 1993 در کشور اوکراین تاسیس شد. این شرکت از توانمندترین تولید کنندگان این کشور در تجهیزات و ملزومات مصرفی آزمایشگاهی می باشد.

SRS

لوگوی Axygen - vandateb
شرکت کورنینگ افتخار دارد تجهیزات آزمایشگاهی و محصولات مرتبط با انتقال مایعات و ژنومیک را با برند Axygen ارائه دهد. برند Axygen تولیدکننده مجموعه جامعی از مواد مصرفی پلاستیکی بسیار با کیفیت، کیت های واکنش گر و تجهیزات آزمایشگاهی است.

Axygen

ونداطب لوگوی falcon
برند فالکون در سراسر دنیا با تیوب های محبوب فالکون شناخته می شود. فالکون بیش از 50 سال است که پیشتاز تولید محصولات پلاستیکی یکبار مصرف، تجهیزات انتقال مایعات و کشت سلول می باشد. محصولات فالکون برای تحقیقات پیشرفته ناباروری، استفاده در لابراتوارها و تولید کنندگان محصولات دارویی در سراسر دنیا طراحی شده اند.

FALCON

محصولات ویژه

برند کورنینگ

Cell-Counter-Corning- سل کانتر

سل کانتر

کورنینگ

فلاسک ارلنمایر- کورنینگ

فلاسک ارلنمایر

کورنینگ

اسپینر فلاسک کورنینگ

اسپینر فلاسک

کورنینگ

هایپر فلاسک کورنینگ

هایپر فلاسک

کورنینگ